Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Bijatyka pod barem. Klienci kontra policja

Utworzony przez xxx, 6 lutego 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Marco napisał:
Nosili plecaki ale sobie bo w przeciwieństwie co do niektórych chodzili do szkoły. Jak czytam niektóre komentarze to czasami mi jest wstyd że jestem Polakiem i że mamy takich durnych obywateli ale cóż głupoty się nie wyplewi.
Tobie, jak widać, nie pomogła nawet szkoła. Słyszałeś może o tak zwanym "przecinku"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=-hZJ3JiNb8E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raven napisał:
Tobie, jak widać, nie pomogła nawet szkoła. Słyszałeś może o tak zwanym "przecinku"?
to nie jest temat o interpunkcji, znajdź sobie jakieś forum polonistów i tam się udzielaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławska policja nie nadaje się na wieś, bo na wsi nie ma prokuratury która broni jej wpadek. Na wsi mogli by liczyć co najwyżej na solidny łomot, nie mieli by tak tęczowo jak u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to nie jest temat o interpunkcji, znajdź sobie jakieś forum polonistów i tam się udzielaj
Oczywiście! Puławy są przecież wyjątkiem nawet w skali Polski, tutaj przecież netykieta nie obowiązuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co niektórzy piszą jest śmieszne!!! Za "komuny" jakiej ku*** komuny mamy 2011r czasy się zmieniły policja czuje się bezkarnie uważa ze może robić co chce bo wielki stróż prawa ma na sobie mundur czapkę przy sobie pistolet i palkę. Tak dobrze że pobili dziewczynę "za darmo nie dostała" ciekawe jakby ci co piszą takie bzdury byli w takiej sytuacji że ich córka albo dziewczyna, żona została pobita przez policjanta! Byłam tam widziałam że bierni widzowie byli bici po nogach plecach i po twarzy bo SIĘ PATRZYLI!!! Ludzie schodzili do klubu! Bo policja rzucała się na nich jak na zabójca na ofiarę! Teraz jak zwykle policja wymyśli śmieszne wykręty! Ludzi było tam mnóstwo radiowozów może ze trzy policjantom nic się nie stało a kilkanaście osób z pod klubu wylądowało w szpitalu!!! To chyba o czymś świadczy! To co napisał pan "REDAKTOR" jedno wielkie kłamstwo! PS murek obok klubu Green jest bardzo niski smieszne że ktoś wymyślil że ona z niego spadła;/ Mamy za dużo świadków żebyście znów zwierzyli! W końcu wygra prawda! CHWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość99 napisał:
Kiedyś przypadkiem trafiłem do tego lokalu i kiedy żona stała na schodach rozmawiając z przyjaciółką nagle kilku wyrostków stwierdziło ze mogą ją przeciągnąć po żużlu za samochodem i zakopać w lesie. Spytaliśmy "bramkarzy" kto tu jest ochroną, stwierdzili że burmistrz miasta i kazali nam spier.... Byli to buraki po 18-20 lat pijani i naćpani szukający wrażeń. Lokal pierwsza klasa !!!
Jakie miasto taki klub - jaki klub taka ochrona i bywalcy... Jedyna gorsza mordownia to chyba Kubuś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto był ten wie a kto nie byl to nie wiem po co w ogole zabiera glos w temacie. pamietajcie ze wina nigdy nie lezy po jednej stronie. zycze powrotu do zdrowia wszystkim poszkodowanym a jesli chodzi o to ze dziewczyna dostala obrazen dlatego ze spadla z murka to az mi sie na smiech zebralo, ciekawe kogo oni tam zatrudniaja do wymyslania takich bajek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Skoro twierdzisz że wyszlaś to napisz w jaki sposób, opuścilaś szpital i czy faktycznie byłaś na ojomie jak twierdzą tu pewne osoby. Napisz też czy byłaś trzeźwa . Z tego co wiem to ze szpitala wyszłaś zaraz po przywieźieniu przez karetkę i to na własne zyczenie odmawiając badania twierdziłaś że nic ci nie jest. Śmię twierdzić że to nie pisze ta dziewczyna
Wcale mi nie zależy na tym żebyś mi wierzył że to ja czy nie ja... Jak już mówiłam nie interesuje mnie opinia osób trzecich które ze sprawą nie mają nic wspólnego!!! Faktem jest że wyszłam na własne życzenie ze szpitala bo nie miałam tam czego szukać skoro potraktowano mnie w dość dziwny sposób... Przecież należałam do tego BYDŁA jak to sami nazywacie więc czego tam się miałam spodziewać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iloraz inteligencji tłumu rośnie w sposób odwrotnie proporcjonalny do jego liczebności. Jest to udowodnione naukowo. Ja jak się napier***ę to idę spać albo śpiewam. inni wyskakują z piąchami do ludzi. Powiedzcie mi, czy ten pobity przez was chłopak też zmyśla? Zawiadomił policję dla jaj? Sam się pobił? Jeżeli go pobiliście to policja miała prawo zatrzymać sprawcę. Jeżeli go nie chcieliście puścić to policja miała prawo was spałować. Proste, prawda? Jak jest zadyma i nie chcesz dostać wpier*** to trzymasz się z dalek - też proste. Pamiętaj, że będąc biernym uczestnikiem zadymy także możesz dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, a czy ten koleś co miał być sprawcą pobicia tego chłopaka (przed zajściem z policją) to nie ma przypadkiem czegoś wspólnego z walkami KSW ?(kto nie wie o co chodzi niech sobie rzuci w Google. Chodzą takie ploty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barowa Hołota i tyle. Jak za PEERELU - pałować! Tylko poprzez "pałę w łeb" nabiorą szacunku do władzy. Ja bym się nie cackał z tą hołotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Dość szybko rozwiałeś swoje wątpliwości, ciekawe na jakiej podstawie !? Ta dziewczyna wyszła i tą dziewczyną jestem ja ! Możecie wszyscy myśleć co chcecie ! Nie obchodzą mnie Wasze opinie na temat tego czy słusznie dostałam czy nie ale dla sprostowania: w artykule policja stwierdziła ze dziewczyna którą zabrało pogotowie straciła przytomność po upadku z murku i NIE BRAŁA UDZIAŁU W ZAJŚCIU... hmmm ? od kiedy po upadku z murku ma się na ciele ślady od pałki policyjnej ? Nauczcie się czytać ze zrozumieniem a później wygłaszajcie swoje poglądy i oceniajcie ludzi.
O dziewczyno przecież Ty miałaś nie żyć? Ponoć miałaś być na OJOMie w ciężkim stanie? Wiwat polska służba zdrowia. Ze stanu ciężkiego w ciągu 2 dni wyratowali Cie "Została również pobita dziewczyna która trafiła ciężko ranna na oddział intensywnej terapii" - www.rap.pulawy.pl. Ciekawy przykład wiarygodnego tłumaczenia paru osób, które dostało gumą za głupotę i nieumiejętność picia;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy piszą jak to policjanci zbili dziewczynę i innych to albo są ignorantami, deb***ami i ślepcami albo tam nie byli i dowiedzieli się od kolesiów ich "prawdy" ja tam byłem-widziałem wiem co tam się stało pijana banda jak nie "sterydów" trenujących MMA to innych półgłówków w grupie chciała się wykazać i zaatakowali policjantów.A dziewczyna jaki ojom wyszła ze szpitala po 1godz.bo była tak pijana że nie chciała badania lekarskiego. Ci którzy piszą żle o puławskich policjantach to wy weźcie sobie koło i p... cie sie w czoło to wy chcielibyście anarchii, zachłysnęliście się demokracją. Pała,pała i jeszcze raz pała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a żeby było ciekawiej 5 z 7 osób które nic nie zrobiły poddały się dobrowolnie karze ... policja widać samych niewinnych zatrzymuje którzy wolą dogadać się z prokuratorem niż mieć sprawę w sądzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graotsy napisał:
Im więcej pijanego BYDŁA leży nieprzytomna w radiowozie/celi tym mniej tego BYDŁA pałęta się po ulicach i zgrywa chojraków. Jak się zachowuje BYDŁO po alkoholu każdy wie a policja nie może stać bezczynnie. Każdy atak na funkcjonariusza musi zostać ukarany z całą surowością prawa. Każy kto był w knajpie w Puławach ten wie, jak potrafi się zachować tamtejsze BYDŁO, zwłaszcza gdy popije. Nawet, jeżeli pobili go do nieprzytomności, nawet jak zdechnie to panowie policjanci mają moje pełne poparcie! Za darmo nie dostał!
nie byłes tam to sie ku*** nie odzywaj chojraku za dyche ! Za co wam płaca za napier***anie małolatów ? czy to nie chore ? może byście sie zajeli ćpunami , może byście zaczeli współpracować ? a nie ku*** ciągle szukacie dymu psy je***e. Chojraki za dyche . Są ludzie co moga wejść na ten puławski komisariat , zrobić burdel a na końcu komendant by wszystkim pały robił ! Do myślenia . Achoj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daniel napisał:
a żeby było ciekawiej 5 z 7 osób które nic nie zrobiły poddały się dobrowolnie karze ...policja widać samych niewinnych zatrzymuje którzy wolą dogadać się z prokuratorem niż mieć sprawę w sądzie...
TERAZ SIĘ ROBIA ALA KAWALCE HAHAHAHHAHAAHAHHAHAAHHAHAHAH !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
War napisał:
Puławska policja nie nadaje się na wieś, bo na wsi nie ma prokuratury która broni jej wpadek. Na wsi mogli by liczyć co najwyżej na solidny łomot, nie mieli by tak tęczowo jak u nas.
w zasadzie to prawda , psa nie udeżysz bo Cie pozwie ześ go napadł i pojdziesz siedzieć . To wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ''nic nie zrobili'' i poddali się dobrowolnie karze?. No jeżeli tak, to sprawa jest praktycznie wyjaśniona i nie ma o czym mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daniel napisał:
a żeby było ciekawiej 5 z 7 osób które nic nie zrobiły poddały się dobrowolnie karze ... policja widać samych niewinnych zatrzymuje którzy wolą dogadać się z prokuratorem niż mieć sprawę w sądzie...
znów wymyślacie sobie coś czego nikt nie mówi! Czy obrońcy "sprawców" mówią, że są oni całkowicie niewinni? Nie. Chodzi o to, że policjanci nie powinni używać tyle przemocy! A kto wie, może gdyby nie pobili chłopaka, którego mieli zatrzymać to jego koledzy nie zaczeliby ich obrażać? Z resztą dostali wyroki za znieważenie policjanta- a nikt temu nie zaprzecza, że poszły w ich kierunku wyzwiska. TYLKO POWIEDZCIE MI DLACZEGO ZA WYZWISKA MAJĄ WYROKI A POLICJANCI POMIMO UZYCIA PRZEMOCY BĘDĄ BEZKARNI? Dlaczego ta młodzież ma brać odpowiedzialność za swoje czyny (uważam że mniej poważne)a władze nie? Dlaczego w kraju gdzie ponoć wszyscy jesteśmy równi praktykuje się takie coś? Ilu z Was nawet NIE pomyślało o tym, że NIE MUSIAŁO być takiego agresywnego zachowania służb tylko dlatego, że było skierowane przeciwko często pijanej młodzieży? Czy czasem ktoś z Was nie wraca lekko podchmielony z imprezy?- Czy też uważacie, że ten stan pozwala na przemoc przeciwko Wam? I na nazywanie Was PIJANYM BYDŁEM? Bo tak właśnie wielu z Was uogólnia- nazywa bydłem te 40 osób tam obecnych, a ilu z nich brało udział w obrażaniu? Ilu było tylko biernymi świadkami? Odpowiedzcie sobie też na te pytania. Każdy medal ma dwie strony. Pozdrawam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...